Ujednání


Pro každého komu odešel někdo z jeho nejbližších je vzpomínka to poslední, co zůstává v paměti. Na tomto místě není toho, kdo byl by odmítnut. Každý má místo ve virtuálním památníku na dobu kterou si určíte.

Každodenní shon často nedovolí se starat o naše blízké, kteří již nejsou mezi námi. Proto jsme se rozhodli zřídit virtuální památník, který zajistí, aby Vaše vzpomínky byly uchovány pro další pokolení v takové podobě, kterou si vyberete, nebo kterou dle Vaší představy zhotovíme.

Pokud chcete objednat pietní místo na virtuálním památníku můžete tak učinit prostřednictvím objednávkového formuláře

Naši klienti si mohou vybrat ze dvou základních sekcí :

  • A) zveřejněný údaj
  • B) neveřejný údaj

Uchováním  veřejného zápisu zajistíme, aby Vaše vzpomínky byly veřejně k vyhledání včetně Vámi odeslaného textu a jedné fotografie v základním provedení.

Neveřejné zápisy pod heslem jsou zpoplatněny  jednorázovým poplatkem, a po zaplacení za službu na účet správce je zasláno klientovi  heslo.

Veřejné zápisy jsou zveřejněny po zaplacení a připsání částky za službu na účet správce.

Neveřejné zápisy jsou vloženy po zaplacení a připsání částky za službu na účet správce. Ty lze vyhledat pouze dle názvu, celý obsah se zobrazí jen po zadání správného  hesla pouze těm, kteří je znají. Heslo je zasláno správcem automaticky, pokud si jeho tvar sami neučíte v objednávce.

Správce zpracuje a zveřejní Váš text ve formátu A4 – písmo arial 12 a jednu fotografii umístí na virtuální místo památníku, do Vámi vybrané šablony.

Jméno správce : Viain, s.r.o.

V případě ztráty hesla Vám správce po objednání  pošle nové (tato služba je zpoplatněna pro heslo dobře uschovejte).

Po dohodě se správcem lze sjednat individuální služby dle Vašich požadavků nad rámec objednávkového formuláře. Individuální objednávka je po vzájemné dohodě se správcem fakturována.

Virtuální památník má základní ohraničení let uložení informací, které lze individuálně upravit.

Při prodloužení období  (20 – 50 let)  bez změn je automaticky nastavena sleva 50% pro pokračovatele, kteří si přejí prodloužit vzpomínku (y) svých milovaných. Tato sleva je poskytována automaticky po expiraci doby prvního zápisu.

Správce je povinen vloženou vzpomínku  uchovat na dobu,  po kterou byla sjednána. 

Po uplynutí doby nastavené vzpomínky je správce povinen službu ukončit do 15. pracovních dnů od vypršení sjednané doby vedení zápisu vzpomínky, pokud nebylo objednáno prodloužení.

Další ujednání se řídí platnou legislativou  České republiky.


 

PŘEJÍT NA OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


elive.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky provozu